page loader
SHOP ONLINE

JOB – Asistent manager

Ne dorim o persoană comunicativă, proactivă, cu multă energie pozitivă și poftă de muncă, care să se alăture echipei companiei Jolidon – European Fashion Lingerie.

Dacă eşti student/ă în an terminal la facultate / master sau ai studii superioare absolvite recent și te regăseşti în profilul de mai jos, abia așteptăm să te cunoaștem!

Dorim să regăsim la tine următoarele calități & competențe:

  • Eşti o persoană deschisă, dinamică şi flexibilă
  • Ai excelente abilităţi de comunicare şi relaţionare
  • Cunoşti pachetul MS Office
  • Ești foarte atent(ă) la detalii și organizat(ă)
  • Ai capacitatea de a te descurca în situaţii dificile, cu zâmbetul pe buze
  • Vorbeşti fluent limba engleză (franceza și / sau alte limbi reprezintă un plus)
  • Experienţa nu este necesară

Ce responsabilităţi vei avea:

  • organizarea şi administrarea activităţilor de secretariat
  • întocmirea contractelor şi a formularelor de înscriere pentru clienti şi colaboratori
  • întocmirea actelor şi formularelor specifice activităţii firmei
  • gestionare contactelor telefonice
  • gestionarea relaţiei cu clienţi şi colaboratori
  • selecţionarea şi expedierea corespondenţei

Beneficii

  • Oportunităţi de dezvoltare personală și profesională, într-un mediu de lucru dinamic și prietenos, alături de o echipă tânără, dedicată și pozitivă
  • Contract de muncă full-time, pe o perioadă nedeterminată
  • Tichete de masă

Pentru a aplica la acest job, te rugăm să trimiţi cv-ul pe adresa online@jolidon.ro, până la data de 15 septembrie 2019 – te rugăm să menţionezi în subiectul emailului jobul pentru care aplici.

Privacy Preference Center

Ștergeți toate datele?

Toate datele vor fi șterse definitiv și nu pot fi recuperate. Esti sigur?

Esti sigur?

Dacă nu sunteți de acord, nu veți mai avea acces la site-ul nostru și veți fi deconectat.