page loader
SHOP ONLINE

JOB – Operator calculator (depozit intern şi depozit magazin online)

Dorim să regăsim la tine următoarele calități & competențe:

  • Proaspăt absolvent de studii medii (nu este necesară diploma de Bacalaureat)
  • Ai cunoştinţe de operare a calculatorului şi a pachetului Microsoft Office (Word, Excel)
  • Eşti o persoană foarte organizată cu atenție distributivă
  • Ai capacitate bună de comunicare şi relaționare
  • Experienţa nu este necesară

Ce responsabilităţi vei avea:

  • Preluarea şi pregătirea comenzilor
  • Scanarea produselor
  • Introducere, operare şi validare date
  • Facturare / avizare produse

Beneficii:

  • Oportunităţi de dezvoltare personală și profesională, într-un mediu de lucru dinamic și prietenos, alături de o echipă tânară, dedicată și pozitivă
  • Contract de muncă full-time, pe o perioadă nedeterminată
  • Tichete de masă

Pentru a aplica la acest job, te rugăm să trimiţi cv-ul pe adresa online@jolidon.ro, până la data de 15 septembrie 2019 – te rugăm să menţionezi în subiectul emailului jobul pentru care aplici.

Privacy Preference Center

Ștergeți toate datele?

Toate datele vor fi șterse definitiv și nu pot fi recuperate. Esti sigur?

Esti sigur?

Dacă nu sunteți de acord, nu veți mai avea acces la site-ul nostru și veți fi deconectat.